| NaD a întrebat:

Am libidoul foarte scazut ziua si foarte crescut noaptea... e normal pentru o femeie de 35 de ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca e normal. Libidoul difera de la persoana la persoana. Nu-ti face griji.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Se pare ca, in cursul zilei esti stresata, nu te poti relaxa, doar in timpul noptii. Acesta poate fi o explicatie.