| Intelligence a întrebat:

Am luat escapelle in 14 sept 2014, la 6 zile dupa ce am luat pilula am avut sangerari usoare vreo 2 zile. ciclul trebuia sa imi vina in 4 oct (nu e regulat, intarzie 2-3 zile). Au trecut mai bine de 25 de zile si menstruatia nu mi-a venit. Cat intarzie dupa pilula? Am facut si un test de sarcina acum 1 saptaman si a iesit negativ.
dar,totusi, de ce nu vine menstra?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar, totuși, cine ți-a prescris această bombă hormonală?
Este timpul să mergi la ginecologie!
Tu nu știi să citești prospectul medicamentului ca să vezi la ce ești expusă?
Pa, pa.