| gabi11000 a întrebat:

Am luat o pastila mica, forma capsula si nu cred ca am luat-o cum trebuie pentru ca la scurt timp orice inghit, dupa ce inghit mai sus de jumatatea spatelui putin ma doare ingrozitor pentru foarte putin timp cateva secunde si durerea se repeta pentru fiecare inghititura, durerea se manifesta spre zona spatelui nu in fata. Doare atat de tare incat simt ca imi taie rasuflarea la un moment dat.
Stiti ce am, vreo solutie, dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 4ndr33y a răspuns:

Se spune popular "a intrat cu noduri" Dispare de la sine, nu te panica.
Bea apa, inghitituri mici si repetate.