| anonim_4396 a întrebat:

Am luat preparate pe baza de tinctura de propolis pentru cresterea imunitatii si parca, dupa ce le inghit, simt o arsura in gat, oare de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| s4a a răspuns:

Tincturile trebuie intotdeauna diluate deoarece pot irita mucoasa bucala.

| Lorien_2084 a răspuns:

Dilueaza-le corespunzator.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai frate pai dilueaza. le cu apa putin.nu le lua asa ca e in stare f concentrata si normal ca te irita

| VIPER a răspuns:

Asta o spun asa in gluma:poate ca au pus aia in propolisul lor ace de la albine. poate fi periculos. du-te la doctor poate oi avea si oase de peste in gat