| emyy31 a întrebat:

Pot pune tinctura de propolis in ceai si sa beau pentru intarirea imunitatii? daca da care mg de propilis? dau fundita tongue

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da,poti pune desigur.
Uite aici,
http://www.flu.ro/hot/tinctura-de-propolis/
Te pup!

| vangaelis a răspuns:

Rectifica "daca da care mg de propilis?"

| emyy31 explică (pentru vangaelis):

Scuze.am vrut sa spun,, daca da cate mg''

| vangaelis a răspuns (pentru emyy31):

Te referi la cate miligrame deci...happy aici nu stiam sigur ce voiai sa spui.
deci, cam o lingurita e de ajuns la cana.