| ad12 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. am probleme cu rinichii si va trebui sa fac un test de urina. Se vede iarba in test daca nu este un test antidrog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Raducons a răspuns:

Nu se vede, nu iti face griji, vor sa vada daca ai pietre la rinichi, du te daca nu vrei sa ai probleme mai mari cum ar fi calcar pe uretra. Testul antidrog se face la sange

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iarba nu, fanul da.

| Florinel12321 a răspuns:

Nu pentru ca testul se bazeaza pe rhinichi