| mitulica a întrebat:

Am nevoie de medicamentul Cortef 10 mg, se gaseste in Ungaria si nu stiu cum asi putea face rost de el, ma poate ajuta cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| matchpoint a răspuns:

Buna ziua, ar trebui sa stiti care este substanta activa a acestui medicament, pe care probabil il veti gasi si in farmaciile de la noi din tara, dar poate sub o alta denumire. Adresati-va cu prospectul medicamentului unui farmacii si poate veti rezolva acesta problama. Multa sanatate. O zi buna

| criscalyn a răspuns (pentru matchpoint):

Se gaseste si la noi prednison dar cortef de la unguri este făcut din ingrediente naturale si eu as avea nevoie de cortef

1 răspuns: