| ribak a întrebat:

Am niste bubite rosii pe capu' penisului de cateva zile si am si preputul putin inrosit. Am un puct de unde se extinde roseala, uneori se amelioreaza, nu mai este rosu dar apare din nou.
Aceatsa roseala mi-a aparut si anul trecut dar era severa. Am fost la medic si mi-a dat o crema dupa care a disparut. Dar acum iar a aparut... In vara n-am avut probleme.
Stiu ca ar trebui sa ma duc la medic dar ma gandesc ca poate unii din voi ati trecut prin chestii asemanatoare.
Astept cate-un sfat de la voi!
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

E ceva normal. Si eu am avut si nu o data asa ceva. O sa treaca. daca nu ustura nu te doare nu iti fa griji. atentie doar cand te satisfaci singur (TPU nu ma lasa sa ii spun cuvantului pe nume). pune-ti pofta in cui cateva zile happy

| Roliii a răspuns:

Ii trecatoare stai linistit ca si eu am avut nu o data