| jon_3492 a întrebat:

mi-a aparut pe capul penisului niste pete rosii, mai mult pe virf.Si s-a inrosit preputul la capatul penisului, care ustura la atingere. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este ceva infectie aparent luata pe cale sexuala. Poate fi candida daca cumba ai luat antibiotice in ultima saptamana. Daca nu, ramane posibilitatea infectiei tranmise sexual. Trebuie sa te vada un dermato-venerolog luni.

| express11 a răspuns:

Du-te naibii la dermatolog...si nu te mai culca cu toate panaramele! o sa iei un pui de sida mic, si o sa-l faci mare! tare! pe bune! ai grije!

| TSO7 a răspuns:

Nu intreb in bataie de joc dar te masturbezi des? Poate fi si din cauza asta.

| andrei213 a răspuns:

Inseamna ca esti *** laughing

| Filozoful a răspuns:

Uite din nou linkul, il dadusem gresit. http://dermato-venerologie.ro/wordpress/archives/423