| 10011993 a întrebat:

Am niste cicatrice pe picioare cauzate de niste rani atanci. Ce-mi recomandatipentru estompare? fundabig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AfRodiTa_4919 a răspuns:

De cat timp? de unde rani sau de la ce? cati ani ai? am nevoie de informatii ca sa te pot ajuta. astept raspuns

2 răspunsuri:
| 10011993 explică:

Afrodita, lasa-mi id-ul pe privat si vorbim:*

| Gabi_6377 a răspuns:

Nu stiu sigur daca exista creme pentru treaba asta, sau am auzit ca multi folosesc tatuajele.Nu sunt sigura, consultati ceva de specialitate.Nu sunt in masura.