| eek a întrebat:

Am o curiozitate...ati folosit vre unul din produsele :
-Sebium Pore Refiner-Tratament UNIC pentru porii dilatati
-Demachiant 4 in 1-Sensibio H2O pentru pielea sensibila
-Akne Syt tratament pentru acnee de la Ivatherm
si daca aveti idee daca au vre un efect...
repet. vreau raspunsuri daca le ati folosit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| drpopa a răspuns:

Sebium si sensibio H2O vb despre produse Bioderma? sunt f bune eu mai folosesc si cicabio creme tot de la ei au efecte f bune

| emma6312 a răspuns:

Akne Syt este foarte bun. O prietena de`a mea a folosit.Produsele de la Ivatherm, Vichy, Bioderma, Sebamed si la roche posay sunt recomandate de medicii dermatologi.SA NU FOLOSESTI clear skin pentru. puncte negre.Am luat legatura cu un cosmetician si mi-a spus ca acel gel lucreaza numai pe afara si pe dinauntru provoaka altceva. Sper ca ti-am fost de ajutor