| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy

Care ati folosit Ivatherm Akne Syt pentru ten cu acnee? Eu am folosit de ceva timp Zynerit dar nu isi face 100% treaba si urasc ca imi usuca fata.Am citit pe net despre acest produs, Ivatherm Akne Syt,dar as vrea sa stiu si parerea celor care l-au folosit. (nu am foarte multe cosuri dar vreau sa scap de ele,ca sa spun am:puncte negre, cosuri si tenul gras).

funda :d

2 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

De ce nu folosesti crema cu extract de melc de la Herbagen? eu asta folosesc de mult timp si nu-mi mai ies cosuri, de asemenea hidrateaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://didiglamour.blogspot.ro/2012/07/despre-zineryt-fara-perdea.html e pe scurt de ce nu e bun Zineryt si daca citesti pana la sfarsit ( nu, nu e mult de citit ) o sa vezi ca recomand Ivatherm.
Eu folosesc crema asta din aprilie si nu ma pot satura de ea, inca mai am din tub si nu pot zice ca o folosesc doar eu.
Eu aveam cosuri pe barbie si mi le-a rezolvat cu succes. Cosurile trec in cateva zile, vreo 3, si nu lasa urme. In plus nu usuca tenul.

Tenul meu e mort fara fond de ten, cum simte putin praf cum imi apar cosuri in piele sau niste bubite ..trecand la subiect.
Eram la tara la bunici si m-am ales cu o frumusete de cos in piele cat unghia de la degetul mic fix deasupra buzei. Ca durea era una, ca se vedea ca naiba era alta dar problema era ca trecuse 4 zile si nu se ducea, nu puteam sa-l storc ..nimic nimic.
Cand am ajuns in oras mi-am luat o revista de moda si avea monstra de la Ivatherm Akne Syt, m-am dat cu ea seara si de dimineata ghici ghici :>. Mi se formase coaja si in 3 zile s-a dus. Eu m-am dat o data pe zi, trebuia de doua ori. Si am mai continuat cateva zile ca sa nu ramana cicatrice si nu a ramas.