| ¨˜”°º•♥ღ¡Lﻵ ღ♥•º°”˜¨ a întrebat:

Am o groaza de pistrui si nu stiu cum sa scap de ei. Inainte nu aveam nici o problema cu asta, dar din clasa a7 a un anumit coleg a inceput sa rada de mine. Imi puteti da va rog un tratament pentru a scapa de ei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Fetele cu pistrui au un farmec aparte, nu voi intelege niciodata de ce sunteti asa de nemultumite de faptul ca aveti pistrui.Sunt acum tot felul de creme depigmentare, intrebi la farmacie si iti alegi una.

| gabitza_6878 a răspuns:

Zeama de lamaie
dar nu o sa scapi de pistrui imediat

| gya15 a răspuns:

Incearca si te intereseaza de cremele speciale pentru pistrui care contin si aloevera.Succes!