| Ghosttt a întrebat:

Am o intrebare idioată, ce s-ar întâmpla daca ai mânca marijuana?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonimul151 a răspuns:

Chiar ca e o întrebare idioată. Răspunsul e că mori. Nu prea mai ai șanse de supraviețuire. Sau poți intra în comă...

2 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Dai mana cu Iisuslaughing

| Mihai8767 a răspuns:

Depide de cantitate. Sunt prăjituri cu canabis în alte tari care se pot mânca. Ingerarea de canabis este diferită de cea normala de a fuma planta, efectul canabisului dupa ingerare apare la 30-40 minute și durează mult mai mult decât atunci când ai fuma canabis, între 4-5 ore chiar pana la 8-10 ore.