| brunetteee a întrebat:

O intrebare c-am idioata, dar totusi o postez ca din asta suntem TPU laughing, ce intelegeti voi prin a manca sanatos?

3 răspunsuri:
| User a răspuns:

Sa eviti prajelile, grasimile, dulciurile, alcoolul in exces, sarea, bla bla si sa ai un orar al meselorchatterbox Dar sa fim seriosi, cine poate sa faca asa?straight face Daca ar fi asa, am manca numai varza, morcovi, patrunjel si castravetistraight face Wtf? O viata avem, macar s-o traim ca lumea.

| skinnylove a răspuns:

Adica mananci naturallaughing
adica fara produse cu E-uri, fara fastfood si chestii de gentongue
a manca sanataos inseamna si a manca fara prajeli big grin
de asemenea, trebuie sa ai o alimentatie echilibrata tongue

| DeEeA_2049 a răspuns:

Sallz happy
Pai, a manca sanatos inseamna, cum a zis si hotchocolate, sa mananci cat mai natural adica uite de ex sa zicem activia astase fac atatea reclame sar de fapt e un iaurt ca orice altul...nu orice produs caruia i se face reclama e sanatos si asa mai departe, pur si simplu sunt comerciale.Si o sa ti se para o rpostie dar cu paa e la fel: Dorna, Boresec, etc nu sunt apa pura, sanatoasa. Poti sa iei apa Pi filtrata.Cat despre carne, fara prajeli sau in special carne de porc! Cel mai bune e peste si puul, insa la cupotr sau la gratar... fara usturoi, condimente, ciocolata, suc cu aciid si dinastea.Cred ca intelegi ce vreau sa spun, sper ca ti-am fost de folos happy
Bye :*