| AleexaIoana a întrebat:

Am o mare problema, de ceva timp dupa epilat in zona inghinala imi apare o iritatie ingrozitoare, se intinde si putin pe picioare nici nu pot purta costum de baie ca se vede dezgustator. Am incerat toate metodele de epilare ceara, crema, aparatul chiar si lama si tot ma irit, se retrage abia dupa ce incepe parul sa creasca. Ce sa fac sa scap de ea, ce as putea folosii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Anastasia1997 a răspuns:

Foloseste crema dar nu orice crema ieftina, mergi la farmacie si cere.Iar dupa epilare te dai cu crema de galbenele, ai sa vezi ca o sa iti treaca. Sper ca te-am ajutat :* sad