| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu cititul daca citesc ceva de multe ori patesc sa citesc alte cuvinte si nu stiu de ce sau daca citesc repede ma incurc de ce patesc asta? Precizez ca am 20 de anin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-am inteles care este intrebarea!? Vad ca ai o problema si cu scrisul!