| rhadan a întrebat:

Am o problema cu parul...in fiecare zi trebuie sa ma spal pe cap ca altfel una doua imi miroase parul urat; ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Ruxuletz a răspuns:

Foloseste un balsam de par.

| AdeNoid a răspuns:

Hm...pai poate asta inseamna ca ti se ingrasa repede parul, sau ai o problema cu scalpul(de natura dermatologica).Dar nu te ingrijora, exista tratamente pentru astfel de probleme. Intreaba la farmacie de sampon aromat si spala-te de 2 ori pe zi, de asemenea poti sa iti cumperi sampon+balsam pentru par gras.Dar cel mai sigur te sfatuiesc sa mergi la dermatolog! Sanatate!

| plasticsmile a răspuns:

Cu un sampon bun si un balsam eu zic ca e ok cat de urat poate sa miroasa? iar dupa spalare poti folosi alte produse care de asemenea lasa un miros placut

| Piscotel a răspuns:

Sa mergi la dermatolog ca e posibil sa ai o ciuperca.

Răspuns utilizator avertizat