| flavyusR a întrebat:

Am o problema, de cativa ani la mine testiculele is egale dar ouale nu sunt egale dreptul este mai mic, iar stangul mai mare.Dau funda pentru cine imi spune si mie igur daca am sau nu hernie.Mentionez ca nu ma doare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Asa au toti barbatii...

| Teodoraa6 a răspuns:

Tin minte ca prietenul meu mi-a povestit ca a invatat la biologie ca mereu cel din partea stanga este mai mare pentru ca are mai multi spermatozoizi, deci nu cred ca este cazul sa te alarmezi, dar daca totusi vrei sa stai calm du-te la un doctor sau mai informeaza-te si tu pe internet.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Teodoraa6):

Prietenul tau are dreptate.Asa au toti barbatii, cu mici exceptii. Da-mi voie sa-i raspund aici si celui ce apus intrebarea.Nu e cazul sa te alarmezi, esti un baiat normal.