| AdrianoVV a întrebat:

Am o problema in urma cu cateva saptamani m-am lovit la u sfarc si acum mi-a aparut asa ca o biluta sub sfarc inauntru si ma doare foarte rau cand ating ce as putea face? Sau ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ancadragutza a răspuns:

Mergi urgent la medic si fa-ti o mamografie. poate fi acolo un cheag de sange sau un tesut lezat, nu e de gluma cu asa ceva asa ca mai bine du-te la doctor din timp pentru ca asta e una din cauzele pp datorita carora apar probleme la san noduli cancer etc. asa ca fuuugi la doctor repede