| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile mi-a aparut pe un sfarc ceva de nici 1 cm, un fel de 2 linii mai maro sau asa ceva, si cand ating pe suprafata aceea e aspru.Ar putea din cauza ca prietenul meu m-a sarutat mai apasat sau tare acolo sau ce credeti ca e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sânul este cel mai sensibil, nu-l mai lăsa să fie atât de brutal. Dacă nu cedează în câteva zile trebuie să mergi la medic.
Pa, pa.

soothe
| soothe a răspuns:

Se poate sa fie ceea ce spui insa trebuie sa explici prietenului tau ca te expune la pericole mari daca este "violent" la nivelul sanilor. Si tu trebuie sa te protejezi mai bine.

| ΔH a răspuns:

Pune o poza

| ΔH a răspuns:

Pune o poza

| RoxanaGhost a răspuns:

Acum depinde... Dacă te-o muşcat, tras, ciupit, strâns sau lucruri de acest gen poate fi o urmă de muşcătură, însă ar trebui să înceteze cu lucruri de genul pentru că ai putea face cancer.Eu am un obicei prost de a mameli o BFF laughing rolling on the floor Şi îmi zicea tot timpul că o durea şi am încetat laughing

| RoxanaGhost a răspuns (pentru RoxanaGhost):

Bine...poate să te sărute, dar să nu te strângă tare sau muşte happy