| emma10140 a întrebat:

Am o problema. Mama m-a pus sa ma tund si a trebuit sa o facnumai ca vreau sa imi creasca parul mai repede la loc si daca ma pune din nou sa il tund voi opune mai multa rezistenta.Varog spuneti-mi ce trebuie sa fac ca sa creasca mai repede

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| badgirl22 a răspuns:

Da-te cat mai des cu ulei de ricin, lasa-l sa actioneze macar o ora, apoi spala-l. iti va creste mult mai repede si mai sanatos.

2 răspunsuri:
| Floris83 a răspuns:

Dacă ești fată, așa cum presupun, zi-i că nu te mai plac băieții dacă dai părul jos, și frumos le stă fetelor cu părul lung, n-ai ce-i face părului ca să crească mai rapid, eventual să mai retezi din vârfuri ca să-l stimulezi regulat...

| CookieFace a răspuns:

Salut salut prietene sau prieteno de pe TPU.eu...stiu un "leac" babesc pentru par. dar e foarte secret. til spun doar pentru ca suntem prieteni. OK til spun acum...VENINUL DE ALBINA.eu am incercat si a mers.