| TheOne19 a întrebat:

Am o problema...stern infundat am inteles ca se numeste mai concret un fel de gaura in piept si se vede urat mai ales ca sunt slab ce-as putea face in aceasta privinta? funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy si eu am la fel si se numeste cifoza. nu este nimic grav! eu am fost la un doctor care mi-a zis asa ca acea gaura din piept (intre sani) este cifoza si inseamna torace nedezvoltat in intregimewinking si ca sa- dezvolti trebuie sa sufli cate 10 baloane pe zilaughing mie asa mi-a zis sa fac:X si acu nu prea mai am;happy te pupic si succes!:*

2 răspunsuri:
| TheOne19 explică:

Pai cifoza e cocoasa nu e stern infundat adica gaura in piept... uitate pe google la imagini stern infundat

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheOne19):

Mrg. nu mai stiu cum se chema dar era un nume ciudat! laughing dar nu conteaza numelehappy sper ca tu vrei sa nu o mai ai si vrei sa scapi de eahappy inceca ce ti-am spus sa faci ca eu nu o mai amwinking succes!