| Dehe_Cristi_1994 a întrebat:

Am o pronlepa de cateva luni mi-a aparut o vena sub capul penisului care are are o galma parca ii inodata... si dupa incet incet mi se vede pe penis venele mult mai groase de cat se vedeau pana acum adica vreo trei de sus pana jos si ma cam sperie nu ma doare nu ma deranjeaza deloc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta inseamna ca te maturizezi, baiete. Stai linistit, ca toti barbatii avem asa. Nu e motiv de ingrijorare.

| vocea a răspuns:

Toti barbatii trecem prin asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti explodeaza acum

Răspuns utilizator avertizat