| ThePrinceJoker a întrebat:

Am o tema la sanatate un text cu titlul :alimentatia mea zilnica si trebuie sa scriu:
-cum maninc
-ce maninc
-cind maninc

funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Madalina857 a răspuns:

Ceva ce sa scrii:1.sanatos,2.ceva fara multe grasimi, 3. dimineata, dupa masa si seara regulat daca ar fi dupa mine ...pls funda

3 răspunsuri:
| Madalina857 a răspuns:

Mersi mult love struck

| Gorath a răspuns:

Asa,si ce propui? Sa ghicim noi cum mananci, ce, si la ce ore?

| ana27756 a răspuns:

Pai sp k papi cu furculita, lingurita, cutit depinde de mincareaa asa mai dep sp ora portile cand mincilaughing)