| Harley18 a întrebat:

Am parul mediu, cum il pot face sa creasca mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Parul creste in medie 1-1.5cm/luna in functie de organismul tau.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Hidrateaza-l cu un pic mai multa apa. Bei ceva in plus zilnic dar tot nu o sa se vada diferenta normal ar trebui sa te razi de cateva ori pe cap poate asa ai mai mult noroc

| OMEGALIN a răspuns:

Eu unul obisnuiam sa ma tund mai rar, mi-a placut parul putin mai mare si inca il prefer putin mai mult si consider ca datorita faptului ca nu prea m-am tuns acum imi creste parul repede.Adica,ma tund scurt si in 2-3 saptamani imi creste la loc.
Deasemenea nu sunt sigur daca functioneaza, dar incearca sa te comporti cu el precum cu o planta happy Si nu ma refer sa-l plantezi in pamant laughing Scuze, gluma proasta...Incearca sa-i oferi lumina, soare si apa happy

| Harley18 explică (pentru OMEGALIN):

Mi-a placut gluma cu planta! laughing