| Mefist0 a întrebat:

Am pojar si am inteles ca nu trebuie sa ies din casa. Este adevarat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Here4u a răspuns:

Da! este adevarat! si daca te mananca sa nu te scarpini, pentru ca daca iti vor ramane semne. Funda? PLSPLSPLS PLEASE!

7 răspunsuri:
| filaret03 a răspuns:

Infectatule,zombalaule u ai gripa dinaia care te fierbe?

| diamar a răspuns:

Trebuie sa stai izolat! Categoric!

| cypryan11 a răspuns:

Da

| Bra1n1ac a răspuns:

Da,e adevarat.Nu trebuie sa iesi din casa 7 zile.

| Flory_7868 a răspuns:

Normal.

| BeautifulAngel a răspuns:

Este adevarat! trebuie sa stai in casa pana cand iti trece

Răspuns utilizator avertizat