| Alexandru01tpu a întrebat:

Am probleme cu fierea dar adevarata problema este ca am 17ani, 170m si 45-46kg ce as putea face pentru a ma îngrașă dar fără să-mi facă rău la fiere lenesa?
Ps nu am fost niciodată gras mereu am fost slab.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contează foarte mult și genele pe care le-ai moștenit de la părinți.

Dacă e genetic nu prea ai ce să faci. Mulțumește-te că ești sănătos și ai un acoperiș deasupra capului.
Eu am început să mă împrietenesc cu ideea că nu mă pot îngrășa, și să am exact ceea ce-mi doresc. Îți recomand să faci la fel.

| Titan123 a răspuns:

Aleargă mult, și maninca mult,