| dragos9234 a întrebat:

Am rubeola si as vrea sa stiu daca este normal sa iti apara puncte rosii pe capul penisului si sa te manace.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 7Azaky a răspuns:

Da se mai intampla!(si cand iei antibiotice care nu'ti priesc, adica la care esti alergic se mai intampla asa!)
Eu zic sa astepti pana iti trece rubeola si daca nu iti dispar te duci la un control la urolog! Si iti spune el!
Multa sanatate >big grin

4 răspunsuri:
| Adautza a răspuns:

Frate cand ai rubeola ai pete si pe organe si pestetot asa ca abtine-te sa nu te scarpini si totul va fi bine, dati cu mixtura

| DyaLove a răspuns:

Nu, este anormal laughing

| jess01 a răspuns:

Pai daca ia aparut pe pielea lui e normal dar daca e in interiorul lui ar trebui sa consulti un doctor...

| gamer95 a răspuns:

Da, si eu am patit-o si pentru mancarime o compresa rece si fara 'frecari' de orice fel