| Mihai211096 a întrebat:

Buna ziua capul penisului meu este cam zbarcit putin este vreao problema e normal asa sau sunt bolnav, as vrea sa stiu ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| iKivy a răspuns:

Salut! De raspunsuri idioate iti va fi plina intrebarea dar eu chiar vreau sa te ajut. Deci uite cum sta treaba. Un motiv este acela ca te masturbezi sau asa ti se face din cauza ca in pantaloni el este inclinat tot timpul spre dreapta. Deci tu daca ai sta cu capul (capul unde e creierul laughing ) inclinat spre dreapta ti s-ar zbarci pielea big grin Deci nu-ti face griji big grin O sa-si revina. Asa a fost si al meu big grin Funda?

3 răspunsuri:
| alexandruth a răspuns:

Ai stat cu el prea mult in apa laughing

| pisi21 a răspuns:

Inseamna k tia imbatranit penisullaughing)))))))))))))))