| ionel215 a întrebat:

Am si eu o intrebare?
Am 18 ani
La mine penisul este 16cm.
si grosimea de 5cm.
Si este oliaka curbat spre stinga este normal, ori trebuie sa fie ceva mai mare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Si anul trecut, aveai aceeasi problema.Nu te-ai maturizat intre timp?
Bai Ioani,daca o sa ai alti preocupari, di exemplu sa sitesti, sa mergi la un film bun sau teatru, sa socializezi, nu o sa mai ai timp sa tot iti masori penisul.Asa o sa-ti dai seama, ca ai dat funda la postarea anterioara, unui raspuns care te lua peste picior. Oliaka di minte, mai Ioani!

3 răspunsuri:
| ionut258 a răspuns:

E grav, 5cm grosime e cam putin pentru varsta ta.

| DeliaCute a răspuns:

laughing))))wtf?!

| ionel215 explică:

Dar cum tise pare ti este normal sau nu