| Deza a întrebat:

Am si eu o intrebare.Pe tatal meu il doare in partea dreapta a pieptului, cu tot cu spate. Dati-mi o inde...de la ce sa fie? Dati-mi va rog un raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Răspunsul nostru profesional este să-l vadă cel puțin medicul de familie, cu sănătatea nu este de glumit!
Pa, pa.

| NoChanceForUs a răspuns:

Alex,esti tare! Fata te intreaba de tac-su, tu o dai inainte cu filmele.Bravo tata.Pai in loc sa stai pe forum, n-ar trebui sa-l trimiti pe parintele tau suferind la un medic de familie?

| LNK a răspuns:

Nu-ti putem spune clar ce are. Cel mai indicat ar fi ca maine sa mearga la un doctor. Doctorul va stabili ce are.
Stai linistita, totul va fi bine!

| sergiu a răspuns:

Cel mai probabil i se trage de la plamani happy Daca si fumeaza de mult timp, atunci tot ce e posibil sa fie asta... Cel mai ok ar fi sa mearga la doctor pentru mai multa siguranta, bineinteles daca durerea persista happy

Răspuns utilizator avertizat