| change12 a întrebat:

Am sistemul imunitar la pamant cum il fac mai rezistent la raceli daca imi stranuta cineva in fata am racit varza

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Imunogrip! Este un produs naturist care se ia zece zile pe luna, trei luni la rand.De asemenea trebuie sa iei si vitamine cateva luni la rand(vitamax sau supradyn). Alimentatia are si ea un rol major in intarirea sistemului imunitar(multe legume si fructe). E important sa faci si sport:alergari in aer liber, inot etc.
Dintre produsele naturiste pentru intarirea sistemului imunitar ti-as mai recomanda si tinctura de propolis.Vaccineaza-te intotdeauna toamna cu vaccin antigripal pentru a te proteja de gripe si totul o sa fie bine.Multa sanatate!

| gabriela a răspuns:

Cauta tablete colostrum. citeste despre pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aceeasi problema laughing. Am vorbit cu farmacista si mi-a zis sa beau un fervex seara.

| Nane a răspuns:

Actimel laughing