| Qqralu a întrebat:

Am slăbit mult in ultimul timp, fiindca nu am deloc pofta de mâncare, care credeți ca ar fi cauza? Vreau si eu sa arat bine, sa nu fiu slaba, ce mi-ați recomanda? Ce Exerciții fizice?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Tu vrei sa te ''ingrasi'' dar vrei sa faci exercitii fizice? mai bine te apuci de salawinking macar pui pe tine ceva muschi, arati mult mai bine cu muschiwinking si-ti spun ca-ti vine pofta de mancare cand faci salawinking Daca nu vrei sa faci sala si vrei sa te ingrasi atunci nu fa niciun exercitiu fizic, stai toata ziua in casa si vei vedeawinking e cel mai simplu sa iei in greutate, unii chiar nu se straduiesc deloc laughing