| DAG00 a întrebat:

Am un dinte din fata ciobit. Daca as merge la dentist, cat m-ar costa si mai exact cum ar rezolva problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BJK1903 a răspuns:

Salut,deci mai intai o sa iti pileze dintele, dupa o sa iti omoare nervul si o sa iti ia masura pentru un dinte din metal. Pe mine m-a costat undeva la 900 lei, 500 tratamentul si 400 dintele. Acum depinde de fiecare medic. Numai bine happy