| SaveTheNature a întrebat:

Am un PRIETEN care acum 2 luni era foarte foarte GRAS! In 2 luni a slabit 18 kg. L-am intrebat cum a reusit. Si mi-a spus ca inainte de fiecare masa se uita la acest video :
http://www.youtube.com/watch?v=iEeMJgV75nQ
Voi ce parere aveti? chiar a reusti sa slabeasca urmarind acest video?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| karsivan a răspuns:

Este o prostie a tinut dieta vezi de treaba, oricum asta pentru un doctor de exemplu este o floricica nu ar slabi nici 5 gramem, slabitul se face schimbind regimul de viata si alimentatia, nu facandu-ti scarba cu asa ceva, si daca ma gandesc bine la un moment dat te obisnuiesti cu imaginea si nu i-ti mai provoaca nici macar scarba.

6 răspunsuri:
| blablablaa a răspuns:

Mi se pare o prostie. O mare prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ca să slăbeşti atât de mult, mi se pare cam enorm, poate a reuşit să slăbească aşa.
Mai bine dacă vrei să slăbeşti, recomand o alimentaţie săracă în calorii şi mişcare fizică zilnic.
Te pup!

| SaveTheNature explică (pentru anonim_4396):

Nu ai urmarit video. Crede-ma ca urmarind acel video inainte de masa, chiar poti slabi. Eu am incercat si chiar a avut efect din prima.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Doamne ce prostie! normal ca nu a reusit sa slabeasca astfel, poate doar sa isi provoace greata!
dar nu cred ca a urmarit asta de 3 ori pe zi timp de 60 de zile, pentru ca ar insemna ca trebuie sa mearga fuguta la un psihiatru ca are probleme grave!

| SaveTheNature explică (pentru Bluebutterfly80):

Video ala era o gluma laughing)

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru SaveTheNature):

Nu l-am urmarit! am vazut titlul si mi-a ajuns! big grin