| ÁnΌMŀŠ a întrebat:

Apendicita se poate face de la semintele de rosii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu, stai liniștit/ă.
Nici până în prezent nu se știe care este rolul acestui apendic.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm. am mancat o gramada de rosii. si am o matusa doctorita! nu mi-a zis nimic ceva gen : " Nu manca asa multe rosii ca faci apendicita" Nu cred ca este posibil! Sper ca te-am ajutat! FUNDA? :*

| Hakuouki a răspuns:

Nu.

| Madayna a răspuns:

Nu e nimic dovedit, poti manca o viata intreaga rosii si sa nu ai apendicita, deci aici intervine norocul fiecaruia.

| casandra12345 a răspuns:

Nu. Poti citi mult mai multe detalii despre apendicita aici: http://www.csid.ro/......t-3825721/