| SakonSIUkon a întrebat:

Are ceaiul de tei, efecte negative asupra organismului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

O cana doua pe zi nu are nici un efect negativ

| SakonSIUkon explică (pentru mona):

Vreau mai multe are ceva?

| mona a răspuns (pentru SakonSIUkon):

Iti poate afecta inima

| SakonSIUkon explică (pentru mona):

Aa inteleg mersi

| mona a răspuns (pentru SakonSIUkon):

Mersi si eu

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Absolut tot ce este consumat abuziv, are efecte nu numai negative ci chiar devastatoare!
Pa, pa.

| SakonSIUkon explică (pentru Legiuitoarea):

Ms si tie ar trebui sa fiu atent pana la urma si binele da rau.

| Oana92 a răspuns:

Nu

| Dinamovistul101 a răspuns:

Daca esti fata nu are e chiar foarte bun big grin Daca esti baiat atunci e naspa laughing

| Draaaaven a răspuns:

Da pentru baieti[ei nu au voie si nu este recomandat pentru ei] si nu pentru fete. La fete e chiar foarte bun pentru organism, mai ales cand esti racita.winking

| accescrang a răspuns:

Da,mai ales la persoanele de sex masculin.