| DanyXhell a întrebat:

Are ceva daca am baut astazi o cana de bere, o ceasca de cafea si un pahar de cola?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Damasc a răspuns:

Da.vei merge mai des la baie, in rest cred ca vei fi bine.

| Stefania_3298 a răspuns:

Daca le-ai baut una dupa alta s-ar putea sa te doara un pic burta. daca nu, atunci nu prea cred ca are ce sa-ti faca decat sa nu iti mai fie somn la noapte.depinde cum reactioneaza organismul. fundita?

| niNNu a răspuns:

Nu

| SGFlorinel a răspuns:

Da... berea trebuia sa o bei cu minehee hee

| colonelumorteni a răspuns:

Nu, nu beti.Am baut de Paste a venit un fost prieten din copilarie pe la mine din Brasov. Am vazut ca el bea bere cu coca cola da nu face abuz. Poate asa se bea pe acolo Daca bei bere apoi bei cola un pahar sau 2 sau 3 poti avea crampe groaznice la stomac.Eu stateam sa imi revin, sa nu beti nici apa multa doar un pahar cand aveti crampe, mi-am revenit in circa 15 minute dar ma durea stomacul groaznic de tare in acel timp, transpiram aproape, intepaturi.Nu combinati sau daca da foarte putina nu beti coca cola pahar dupa pahar dupa bere.Nu stiu ce anume se intampla in stomac dar te doare stomacul, posibil spuma berii acidul cu acidul de la cola e ceva groaznic si nici dupa vin sa nu beti multa cola.In vin merge sa pui putin dar sa nu bei 2 /3 pahare de cola dupa unul de vin.Te doare stomacul dupa va spun garantat chiar daca trece dupa vreo 10/15 minute senzatia e groaznica