| DanyXhell a întrebat:

Are ceva daca am baut astazi o cana de bere, o ceasca de cafea si un pahar de cola?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Damasc a răspuns:

Da.vei merge mai des la baie, in rest cred ca vei fi bine.

| niNNu a răspuns:

Nu

| Stefania_3298 a răspuns:

Daca le-ai baut una dupa alta s-ar putea sa te doara un pic burta. daca nu, atunci nu prea cred ca are ce sa-ti faca decat sa nu iti mai fie somn la noapte.depinde cum reactioneaza organismul. fundita?

| SGFlorinel a răspuns:

Da... berea trebuia sa o bei cu minehee hee