| BuGsstormbunny a întrebat:

Daca nu am baut mai deloc, adica poate doar un pahar de strongbow, un pahar de bere, un pic de vin am sanse sa ma imbat daca beau o bere sau un pic de vin si cola? Sau daca beau un shot?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-ai cum să te îmbeți numa din atât, mai ales dacă mănânci consistent.

| AllexC a răspuns:

Normal, daca esti o persoana care se imbata rapid, este posibil. Eu unu sunt o persoana de genul asta. De la o bere sunt pe treaba mea laughing. Asta nu este un dezavantaj cum zic multi, este mult mai bine sa bei o bere si sa te simti bine, decat altii care dau o gramada de banii si dupa se lauda ca au baut toata noapea. La ce te lauzi frate ca ai dat multi mai multi bani ca mine ca sa simti aceiasi placere? Adica wtf xD