| BunaAll a întrebat:

Putem considera ca o ceasca de cafea cu zahar adaugat este o ceasca de Cola calda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pune-le in cate un pahar de sticla, separat.
Adauga la fiecare un sfert din cantitatea lor de LAPTE de vaca si amesteca-le.
Dupa un sfert de ora uite-te la ele si decide TU daca sunt egale si din care vei mai bea si alta data...

| Bondarel99 a răspuns:

Te referi la conținutul de zahăr sau de cafeina?
Dacă pui 2-3 lingurițe de zahăr va fi mult mai puțin decât are un pahar de cola.

| Freya1 a răspuns:

Nu chiar dar pe aproape

| J0B0MAT a răspuns:

Nu

| Chernobyl a răspuns:

Nu deoarece Cola contine mai mult decat 2 lingurte de zahar.