| backback a întrebat:

are cineva idee ce sunt astea? http://imageshack.us/photo/my-images/269/50920959.png/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| 23partyboy a răspuns:

Nu are niciun rost sa gicim,trebuie sa mergi la doctor de familie,mie imi seamana cu o candidoza bucala, dar ma rog albeata aia ar trebui sa fie si pe limba, dar la fel de bine poate fi altceva asa du-te la medic

| backback explică:

E gura aia