| nusi1912 a întrebat:

As dori sa primesc informatii cu privire la clinica din Viena la care se poate face o operatie de san. Multumesc mult pentru ajutor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu ai precizat ce fel de operatie, de mastectomie, reconstructie sau augmentare? sunt diferite clinici dar precizeaza tipul operatiei.

3 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Imi pare sincer rau.am un astfel de caz in familie. dar care se va opera in romania.iti recomand institutul clinic fundeni(oncologic). multa multa sanatate! si nu uita ca starea de spirit si moralul ridicate sunt esentiale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz nu te duce la fundeni.

| nusi1912 explică:

Multumesc. Este vorba, din pacate, de mastectomie. O zi buna!