| aurel20 a întrebat:

As dori sa vb cu persoane care au folosit produse pentru ingrasare si care au obtinut rezultate
va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dragosh a răspuns:

Salut! Prietene daca vrei sa te ingrasi(presupun ca vrei masa musculara ci nu strat adipos) iti recomand sa mergi la sala, sa ai un program cat mai bine pus la punct si un regim alimentar hipercaloric.Plus ca aici intra bineinteles si suplimentele nutritive cum ar fi carbohidratii si proteinele. Daca vrei sa mai vb despre asta imi spui si iti dau id meu.Noroc!

5 răspunsuri:
| yadora a răspuns:

Daca structura organismului tau e sa nu depuna grasimile, poti sa mananci si cat un elefant si toata ziua ca tot nu o sa ai succes. Mai intai analizeaza=ti comportamentu, starea psihica, fizica, stresul, orele de somn, ...intr-un cuvant regimulk tau de viata ...si apoi fa-ti ordine in tot si poti manca normal si cu completare de calciu, minerale, vitamine(tablete)... urmata de odihna.

| Silvia a răspuns:

Produse pentru ingrasare?!?!?!? Lumea da bani grei ca sa slabeasca si uite... oamenii vor sa se ingraselaughing
No problemaaa oh go on laughing... te indopi cu vreo 4000 de kilocalorii pe zi si se rezolva oh go on. plus ca lenevesti toataa ziua, bagi in tine ca spartu si sa vezi tu ce rezultate exceptionale obtii happy

| dragosh a răspuns:

AA si era sa uit mai bine mi'ai spune ce fel de metabolism ai..ectomorf,emdomorf sau mezomorfwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cristianmargarit.ro/
Uite..inspira-te de la el.

| Ornella a răspuns:

Eu m-am ingrasat fara tablete., mancarea sa fie diversa si cat mai multe mese pe zi (micul dejun e important), la mine asa a functionat happy