| FHelp a întrebat:

As dori si eu numarul Terapeutului Nicolae Panait care trateaza psoriazisul. Am nevoie urgent de numarul acestuia, sau de o modalitate prin care-l pot contacta. Mulumesc Anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| m00n a răspuns:

Niciun terapeut nu te poate scapa vreodata de psoriazis, e in genele tale.Nu incerca tratamente alternative sau cure-minune ca nu merg,repet,e boala genetica! De fapt si de drept inca nu se stiu exact toate genele care contribuie la aparitia bolii, cele mai performante terapii din lume sunt cele genice(nu exista la Romanica, sunt ingrozitor de scumpe). Altfel, ca si toti muritorii, apelezi la medic si la tratamentele uzuale