| Musetoiu_Andreea_2003 a întrebat:

Am şi eu nevoie de idei de cadou pentru ziua iubitului. Va rog, e urgent. Mulumesc!

6 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Tu esti cel mai frumos cadou pe care il putea primi.Restul sunt doar obiecte, deci nu prea conteaza ce ii iei.Alege ceva sa i se potriveasca caracterului.

| kandaraki a răspuns:

O partida de sex in o lenjerie intima sexy cu un dans erotic in prealabil!

| Adiadictie a răspuns:

Telefon ceas masina casa copii

| Evolettee a răspuns:

Paiiii poate fi ceva sentimental de exemplu un tablou alcătuit din mai multe poze cu voi care se poate pune pe perete, poti face un borcan cu 100 de motive pentru care te iubesc (nu te gândi la borcan de murături sau altceva laughing ) sau un parfum(mai merge cat de cat), chestiile sentimentale sunt cele mai drăguțe, sunt sigură..Eu nu m-aș gândi sa cumpăr haine sau altceva. Sau poti sa il întrebi personal ce i-ar place să primească de ziua lui

| Ioana0002 a răspuns:

Eu zic ca cel mai frumos cadou ar fi un breloc din argint pe care sa scrie ceva frumos iar langa initialele voastre de ex A❤️E, costa un milion de pe net daca îţi place ideea îmi dai mesaj si îţi dau site-ul.Şi pe lângă acest cadou îi mai poţi lua un parfum, sau nişte bomboane..Eu te-am ajutat, alegerea îţi aparţine! O zi frumoasă.

| hggfsrk a răspuns:

Parfum