| Torres92 a întrebat:

As putea sa mi fac niste analize generale la Spitalul Municipal fara trimitere de la medicul de familie?

Cu cine trebuie sa vorbesc?
Sunt angajat...
Ms!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca n-ai trimitere de la un medic, de familie sau specialist, nu te primesc sa-ti faca analize.

| vladeusebiu a răspuns:

Pai te duci la medicul de familie si ii spui sa iti dea trimitere sa faci niste analize de rutina