| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi bag piercing in buza si nu stiu daca doare rau...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Doare dar nu foarte tare.

| danco a răspuns:

Nuuu. arata gretos dupa. ca africanii primitivi.

| AnaEindragostita a răspuns:

Doare un pic mai ales cand fac gaura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te doare d loc am 13 ani si e a 5 gaura in buza nare ce sa te doara si nici nu curge mult sangelaughing e chiar klumea mai ales daca iti pui veriga

| deea89_9851 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun, dar in buza doare cel mai tare! Buza are mult sange, iar daca o sati bagi piercing in buza, nu doar ca o sa te doara, dar o sa iti si curga mult sange! Parerea mea este ca...in loc sa-ti bagi in buza, mai bine tiai bada in nas sau in ureche, ca...in buza doare foarte taresi.nu cred ca ar putea cineva sa suporte acea durere!
Parerea mea nu-ti baga!
Succes!big grinhappy

| dr4g0s0g4rd a răspuns:

Intrebare... esti baiat sau fata daca esti baiat atunci taci si suporti in **** mea daca esti fata stai linistita ca nu doare tare ca mie mi l-a facut cu o tzanta un cuisor laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing si doare putin stai linistit/a eu sunt obisnuit cu durerea de aia tongue bft