| relaxo a întrebat:

BUna vreau sa imi pun piercing putin mai jos de buza si as vrea sa stiu cat de tare doare.//Ar mai fi o varianta sa mi-a dau acasa dar nu stiu cat de tare doare pls help my

Răspuns Câştigător
| divinuu a răspuns:

Nu doare foarte tare deoarece carnea este mai moale acolo si intra mai usor acul. O prietena de-a mea si-a pus pierce acolo singura dar a folosit si Lidocaina.Este un spray care iti anesteziaza piela.deci nu prea o sa simti cand va intra si cand va iesi acul.Il gasesti in orice farmacie. Sper ca ti-am fost de folos. Funda?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

O sa te doara putin probabil, depinde. Iti recomand ca prima gaura sa nu ti-o faci tu decat daca stii cum.
Dupa, prinzi experiente si o sa iti poti face cate gauri doresti happy

lolita
| lolita a răspuns:

Daca ai curajul sa ti-l pui tu... eu mi-am pus la salon cu anestezie si am lesinat rolling on the floor (nu de durere) asta a fost acum cativa ani, dar mereu imi amintesc.
te-as sfatui sa ti-l pui la soalon acolo, te vor sftui si cum trebuie sa te ingrijesti dupa pentru nu a se infecta.

| zumk1 a răspuns:

Eu mi.am defundat gaura cu o furculita din greseaala.Serios cat de tare poate sa doara e o gaura totusi

| Mihaic93 a răspuns:

In cur nu vrei sa-ti bagi? Crezi ca arati mai frumos/frumoasa cu ala acolo? Vei deveni posibil emo sau cocalar.

| Dana_3619 a răspuns:

Azi mi-a facut o prietena pierce sub buza de jos, in mijloc.
mi-a facut cu branula si nu m`a durut absolut deloc. Ideea e sa apesi repede si tare.
Succesbatting eyelashes

| CatalinaBubulina a răspuns:

Ar fi mai bine mai intai sa iti pui niste praf din ala ca sa amortizeze si apoi iti dai e mult mai usor